For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Opis
Rodzaj ogłoszenia : Zlecę
Data : 23 listopada, 2021
Stan : Nie dotyczy
Lokalizacja : Jelcz-Laskowice

Stanowisko – Montażysta


Praca w miejscowości: Jelcz – Laskowice (woj. dolnośląskie)


Wymagania:

• Dyspozycyjność do pracy 2  lub 3-zmianowej

• Umiejętność pracy zespołowej

• Zdolności manualne 

• Mile widziane doświadczenie w pracy na montażu

• Dokładność i nastawienia na wysoką jakość pracy

Opis funkcji:

– Praca na linii produkcyjnej przy montowaniu średniej wielkości lub drobnych elementów przy pomocy wkrętaka elektrycznego

Co otrzymujesz: 


•dofinansowanie do posiłku

•wynagrodzenie podstawowe oraz dodatki 

•premia za pomysły

•premia za polecenie pracownika Skontaktuj się z nami: 575 – 551- 900


OBOWIĄZEK INFORMACYJNY 

*Administratorem danych osobowych jest Charlie Works Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Podwale 8/1 w Kluczborku. Dane kontaktowe Administratora Danych Osobowych, w tym dane Inspektora Ochrony Danych, dostępne są pod adresem www.charlieworks.eu 


*Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. Przesłanie do nas zgłoszenia rekrutacyjnego będzie równoznaczne z wyrażeniem zgody na udział w danym procesie rekrutacyjnym (art. 6.1.a RODO).

 * Dane osobowe mogą być udostępniane pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania. Dane mogą być ujawniane naszym podwykonawcom wyłącznie w zakresie świadczonych dla nas usług, w szczególności podmiotom wykonującym usługi hostingowe, serwisowe, doradcze, konsultacyjne, audytowe, pomoc prawną, serwis IT

 * Dane będą przetwarzane przez okres trwania procesu rekrutacyjnego i usunięte w przypadku niepodjęcia pracy. W przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody na udział w przyszłych rekrutacjach, dane będą przechowywane przez okres 2 lat lub do momentu wycofania zgody.

 * Przysługuje Państwu prawo do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do żądania przeniesienia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. 

*W przypadku wyrażonej zgody mają Państwo prawo do jej cofnięcia w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

 * Informujemy także, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Brak wyrażenia zgody na udział w przyszłych rekrutacjach nie będzie stanowić przyczyny odmowy zatrudnienia

Jeśli kandydat chce wziąć udział w przyszłych rekrutacjach konieczne jest wyrażenie przez niego dobrowolnej zgody o treści:

 Wyrażam zgodę dla Charlie Works z siedzibą w Kluczborku na przetwarzanie danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych i przedstawiania ofert pracy. 


Lokalizacja
Pamiętaj o bezpieczeństwo
  1. Skorzystaj z bezpiecznej lokalizacji, aby spotkać się ze sprzedawcą
  2. Unikaj transakcji gotówkowych
  3. Uważaj na nierealistyczne oferty
Podobne oferty
Top