Poszukiwana opiekunka dla dwójki podopiecznych

ul. IX wieków Kielc 6/2 25-516
Date : 8 grudnia, 2021
Condition : Nie dotyczy

Opis

Poszukiwana opiekunka dla dwójki podopiecznych-kontrakt z atrakcyjnym bonusem.

Jest to małżeństwo z miejscowości Albstadt, okolice Stuttgartu. Mieszkają na wsi w domu jednorodzinnym. Pani ma demencje, potrzebuje pomocy w poruszaniu się, pan natomiast ma problemy z sercem, nietrzymaniem moczu i porusza się za pomocą rollatora. Obydwoje są osobami mobilnymi, wymagającymi małej pomocy przy chodzeniu. Opiekunka ma do dyspozycji własny pokój, internet. Na kontakcie czas wolny- kilka godzin dziennie tylko dla opiekunki.

Wyjazd od 14.12.2021r.

Zadzwoń: 797169814

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94.

Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: daneosobowe@promedica24.pl lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: +48 22 120 21 00, pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dane osobowe będą przetwarzane w celu proponowania ofert pracy w charakterze opiekuna. Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją dotyczącą ochrony Pani/Pana danych osobowych na stronie internetowej: https://promedica24.com.pl/ochrona-twoich-danych-osobowych/

Lokalizacja

ul. IX wieków Kielc 6/2 25-516
Profile Picture
Promedica24
Dealer
WhatsApp

Send Messages

Wyślij wiadomość
Pamiętaj o bezpieczeństwie

Użyj bezpiecznej lokalizacji, aby spotkać się ze sprzedawcą
Unikaj transakcji gotówkowych
Uważaj na nierealne oferty

Ogłoszenie wyróżnione

Najnowesze ogłoszenia

Top