For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Profile Pic

Prace wykończeniowe w Holandii

    Opis
    Data : 8 lipca, 2021

    Opis stanowiska
    Proste prace wykończeniowe
    Malowanie
    Tapetowanie
    Nie wymagamy certyfikatów i wieloletniego doświadczenia

    Oferujemy:
    – umowę na warunkach holenderskich
    – ubezpieczenie
    – na początek 11,30€/h brutto
    – komfortowe zakwaterowanie, agencja korzysta z prywatnych kwaterunków
    – pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia

    Wymagania
    Umiejętność posługiwania się narzędziami.
    Umiejętność malowania i tapetowania.

    Wynagrodzenie
    Wykończeniówka:
    Na początek 11,30€/h brutto
    Jeżeli osoba sprawdzi się, wtedy możliwość negocjacji wynagrodzenia.
    Wypłaty co czwartek. Pierwsza wypłata po 10 dniach.

    Stolarze z doświadczeniem:
    Stawka:12,30€/h brutto
    Nadgodziny 150%
    Tygodniowe zarobki na ich zakwaterowaniu to około 450-480€ netto (przy około 45h tyg)
    Na prywatnym około 500-530€/netto (przy około 45h tyg)

    Lokalizacja
    Pamiętaj o bezpieczeństwo
    1. Skorzystaj z bezpiecznej lokalizacji, aby spotkać się ze sprzedawcą
    2. Unikaj transakcji gotówkowych
    3. Uważaj na nierealistyczne oferty
    Top